Tablica edukacyjna dla dzieci

Wyświetlanie 10–13 z 13 wyników

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych tablic manipulacyjnych! Ekspresowa wysyłka. Możliwy odbiór osobisty – Warszawa (Praga Południe). Personalizacja (tabliczka z imieniem dziecka) – w cenie!

Tablica edukacyjna dla dzieci w wielu wzorach

 

Z założenia tablica edukacyjna dla dzieci powinna posiadać jak najwięcej ciekawych i  kreatywnych rozwiązań. Tak też jest w przypadku tablic manipulacyjnych powstających w naszej pracowni. Elementy wyposażenia są na każdej tablicy takie same. Jednak sposób wykończenia, dobór kolorystyki, czy tematyki i wzorów powoduje, że tworzone przez nas tablice manipulacyjne dla dzieci można katalogować pod kątem płci, zainteresowań, czy upodobań. 

Tablice edukacyjne dla dzieci – różnorodność i personalizacja

 

Dzięki autorskim ilustracjom w powszechnie lubianych przez dzieci tematach (kosmos, wieś, miasto, las, transport itd.), pomimo takich samych elementów składowych nasze tablice manipulacyjne dla dzieci są różnorodne i dostosowane do wielu potrzeb i oczekiwań. Tablice edukacyjne dla dzieci posiadają także miejsce na imię dziecka, co sprawia, że są nie tylko piękną i bezpieczną, ale również zabawką stworzoną dla Twojego dziecka. 

Tablica edukacyjna – rozwój każdego dziecka

 

Zarówno badania specjalistów, jak i doświadczenia oraz obserwacje rodziców małych dzieci potwierdzają, jak ważne jest ćwiczenie małej motoryki już od najmłodszych lat. Wszelkie czynności angażujące malucha manualnie są doskonałym wstępem do precyzyjnej koordynacji ręka – oko i późniejszej nauki pisania. Tablice edukacyjne, dzięki odpowiedniemu doborowi elementów, oraz pięknemu wykończeniu wzbudzą zainteresowanie każdego malucha i zachęcą go do twórczego odkrywania. Autorski design naszych tablic manipulacyjnych z pewnością zaciekawi każde małe dziecko  – niezależnie od zainteresowań i płci. 

Gwarantujemy że tablica manipulacyjna stworzona w naszej pracowni to najlepszy prezent jaki możesz podarować bliskiemu Ci dziecku.