Jaki prezent na roczek?


T
ablica manipulacyjna na roczek to coraz popularniejszy prezent dla małych dzieci. Pozwala on na pełną zabawy interakcję z przedmiotami codziennego użytku. Wytrzymała tablica na której umieszczamy niewielkie przedmioty takie jak telefon czy sznurowadła pozwalają rozwinąć dziecku motorykę małą, zapoznać się z otaczającym je światem oraz zaspokoić ciekawość względem przedmiotów na codzień dla nich niedostępnych, takich jak pilot do telewizora, kalkulator czy sznurowadła. Dzięki odpowiedniej technice umocowania, oraz odpowiednim doborze produktów tablice manipulacyjne to bezpieczny produkt dla rocznych dzieci. Prezent dla dziecka na roczek to często nie lada wyzwanie. Wielu ludzi decyduje się na drogie gadżety, ale roczne dzieci zwykle są bardziej zainteresowane przedmiotami codziennego użytku. Dlatego tablice dla rocznych dzieci stanowią tak świetny prezent i to właśnie w tym kryje się tajemnica ich popularności.

Prezent dla rocznego dziecka

Wczesny rozwój dziecka to okres wymagający szczególnego wsparcia ze strony bliskich. Tablice manipulacyjne to dobry prezent dla rocznego dziecka, łączący w sobie zabawę z edukacją, wykonany w duchu Montessori. Poza rozwojem koordynacji i motoryki małej, pozwala ona także na rozwinięcie kreatywności i zostawia dziecku miejsce na namysł, nie atakując go światełkami i dźwiękami. Im mocniejsza stymulacja, tym mniej miejsca na wyobraźnię – dlatego tablice powinny sprawdzić się idealnie dla dzieci w okolicy roku. Wykonane przez nas tablice to idealna odpowiedź na pytanie – Co na roczek ?

Prezent na roczek dla chłopca

Tablice manipulacyjne często wybierane są jako zabawka dla chłopca. Roczni chłopcy to zwykle pełne ciekawości wulkany energii – nie należy ich tamować poprzez sadzanie dziecka przed ekranem. Zabawka jest uniwersalna i pozwoli na swobodny rozwój zainteresowań, przygotowując chłopców do dalszych, bardziej skomplikowanych zabaw. Jeżeli szukasz niekończącego się źródła frajdy dla twojego rocznego chłopca to z czystym sercem możemy polecić nasze tablice manipulacyjne. Jako zabawki wykonane w duchu montessori wzmocnią one działanie wyobraźni malca, dodatkowo dając mu dużo zadań dostosowanych trudnością do jego poziomu rozwoju. Prezent na roczek dla chłopca nigdy nie był tak prosty do wybrania. W naszym sklepie znajdziecie Państwo wiele wzorów odpowiednich dla małych chłopców.

Prezent na roczek dla dziewczynki

Czy oznacza to że tablica manipulacyjna to nie dobry prezent na roczek dla dziewczynki? Zupełnie nie! Tablice manipulacyjne to świetny prezent zarówno dla chłopców jak i dziewczynek. Wyobraźnia dzieci jest nieograniczona, a nasze wzory bardzo uniwersalne. Motyw lasu czy gór sprawdzą się zarówno jako prezent na roczek dla dziewczynki jak i małego chłopca. Kwestia Prezentu na roczek może być problematyczna dla wielu ludzi. Pamiętajmy jednak, że w tym wieku postrzegamy świat głównie poprzez emocje, dotyk i bliskość. Spraw swojemu dziecku emocjonujący prezent na roczek, który będzie pozwalał mu na odkrywanie świata dotykiem pod czujnym okiem rodziców.

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych tablic manipulacyjnych! Ekspresowa wysyłka. Możliwy odbiór osobisty – Warszawa (Praga Południe). Personalizacja (tabliczka z imieniem dziecka) – w cenie!