Tablice manipulacyjne

Zapraszamy do zakupu wyjątkowych tablic manipulacyjnych! Ekspresowa wysyłka. Możliwy odbiór osobisty – Warszawa (Praga Południe). Personalizacja (tabliczka z imieniem dziecka) – w cenie!

Tablice manipulacyjne – nauka przez zabawę

Każdy rodzic wie, że dziecięca ciekawość nie zna granic. Maluchy wciąż poszukują nowych przedmiotów do odkrywania i zabawy. Jednak bardziej niż wszystkie zabawki pasjonują je rozmaite przedmioty użytkowane w życiu codziennym. Zamki, piloty, kółka, klamerki, paski – to zdecydowanie te elementy, które wszystkie maluchy kochają mocniej od najbardziej zaawansowanych zabawek. 

Tablice manipulacyjne dla dzieci i ich wpływ na edukację

Jako rodzice chcemy, aby zabawa poza przyjemnością przynosiła również efekt edukacyjny. Poszukujemy zatem coraz to nowszych zabawek, które mają za zadanie nie tylko bawić, ale też uczyć i rozwijać. Doskonałą propozycją, która z pewnością zaspokoi wiele potrzeb (zarówno dzieci jak i rodziców) są tablice manipulacyjne dla dzieci. Tworzone są one z elementów użytkowanych w codziennym życiu. Na tablicy manipulacyjnej znajdują się więc przedmioty, które tak bardzo kochają wszystkie dzieci. Dzięki tablicy maluch może w bezpieczny sposób zaznajomić się z tajnikami interesujących go czynności, angażując przy tym niemal wszystkie swoje zmyły. Coż może być bardziej interesującego od  klikania dzwonkiem, otwierania drzwi kluczykiem, rozsuwania w nieskończoność zamka, czy celowania sznurówką w oczko. Wszystko to Maluch będzie mógł w bezpieczny sposób testować na naszej tablicy manipulacyjnej dla dzieci.

Tablica manipulacyjna – wysoka jakość wykonania

Podstawowym czynnikiem decydującym o wyborze zabawki i innych produktów użytkowanych przez dziecko powinno być bezpieczeństwo. Nasza pracownia od początku stawiała ten element jako priorytet. Podstawowe założenia, którymi kierujemy się przy tworzeniu naszej tablicy manipulacyjnej, to m.in.: brak ostrych krawędzi, niebezpiecznych elementów, używanie tylko farb i lakierów dopuszczonych do malowania zabawek i mebli dziecięcych, wyeliminowanie przedmiotów, które w jakikolwiek sposób mogą powodować chociażby dyskomfort dziecka (nie mówiąc o najmniejszym celowym zagrożeniu jego bezpieczeństwa). 

Tablice manipulacyjne – elementy zapewniające bezpieczeństwo

 Nasze tablice manipulacyjne wykonane są z wysokiej jakości materiałów, a w razie potrzeby elementy modyfikujemy tak, aby były bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu nawet dla małych dzieci. Dzięki takiemu podejściu nasze tablice manipulacyjne spotkały się z uznaniem wielu klientów i specjalistów (co potwierdzają zdobyte certyfikaty i wiele pozytywnych opinii). Wszystko to sprawia, że nasza tablica manipulacyjna jest bezpieczna i polecana dla Twojego dziecka.